Aparaty słuchowe

APARATY SŁUCHOWE - URZĄDZENIA

Zapraszamy do zapoznania się naszą bogatą ofertą wysokiej jakości cyfrowych aparatów słuchowych.

APARATY SŁUCHOWE BTE

Behind the ear

Klasyczny aparat zauszny (BTE) składający się z części głównej, noszonej za uchem, części dousznej oraz łączącego je dźwiękowodu. Wielkość aparatu związana jest z jego mocą.


APARATY SŁUCHOWE RITE

receiver in the ear

Aparat RITE (zauszny ze słuchawką w kanale słuchowym) łączy w sobie zalety aparatu BTE i CIC, czego efektem jest najwyższej jakości dźwięk i doskonałe wzornictwo.APARATY SŁUCHOWE IIC

invisible in canal

Jest najmniejszym wewnątrzusznym aparatem słuchowym. Model IIC w całości mieści się w przewodzie słuchowym i dlatego w większości przypadków jest zupełnie niewidoczny. Aparaty IIC stosuje się u Użytkowników z ubytkiem słuchu w zakresie od lekkiego do dużego.

APARATY SŁUCHOWE CIC

complete in canal

Niemalże w całości mieszczą się w przewodzie słuchowym Użytkownika i dlatego są niemalże widoczne. Modele CIC stosuje się u Użytkowników z ubytkiem słuchu w zakresie od lekkiego do dużego.APARATY SŁUCHOWE ITC

in the canal

Są ulokowane w kanale słuchowym i części małżowiny usznej. Stanowią one idealne rozwiązanie dla Użytkowników o pewnych ograniczeniach sprawności manualnej. Aparaty ITC mają zastosowanie w korekcji niedosłuchów w zakresie od lekkiego do dużego.

APARATY SŁUCHOWE ITE

in the ear

Jest jednym z największych aparatów wewnątrzusznych. Aparat jest umieszczany w małżowinie usznej i jest zalecany dla Klientów w ograniczonymi zdolnościami manualnymi lub/i z problemami wzrokowymi. Stosowany w zakresie ubytków słuchu od średnich do głębokich.

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.